Wykonuję usługi pisarskie, wypełniania dokumentów według wytycznych klienta w sprawach urzędowych, tłumaczenia w kontaktach z niemieckimi urzędami z wykluczeniem usług prawniczych w sensie paragrafu 2 RDG.

Opieka tłumacza w Niemczech na potrzeby załatwiania spraw urzędowych


Jako tłumacz języka niemieckiego mogę poszczycić się wieloletnim doświadczeniem w pracy z ludźmi oraz w pracy nad różnymi projektami biznesowymi, które wymagały biegłej znajomości języka. Nie jestem tłumaczem biegłym - zajmuję się tłumaczeniami na potrzeby załatwiania spraw urzędowych w Niemczech.

Obecnie doskonalę swoje zdolności psychologiczne i interpersonalne aby jeszcze lepiej rozumieć potrzeby Polaków za granicą i starać się im sprostać. Doskonała znajomość niemieckich realiów życia pozwala mi pełnić rolę skutecznego i bezbłędnego opiekuna i tłumacza. W mojej pracy najważniejszy jest dla mnie człowiek i jego problemy. Zgłaszając się do mnie masz pewność, że nie zostaniesz z nimi sam. Jestem tłumaczem języka niemieckiego z wieloletnim doświadczeniem.

Nie jestem tłumaczem przysięgłym. Współpracuję jednak z takim tłumaczem i w razie potrzeby pośredniczę w wykonaniu specjalistycznego tłumaczenia.